Jetë

Këto 2 shenja të horoskopit janë kombinim perfekt…

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit.

Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë.

Së fundmi astrologët kanë përcaktuar se për personat që i përkasin shenjës së Luanit kanë përcaktuar se kush mund të jetë miku më i mirë për ta.

Luani është shenja më dominuese e horoskopit.

Kanë dëshirë për fuqi dhe respekt dhe zakonisht janë udhëheqës në grupin e tyre shoqëror.

Kanë mendje të fortë por janë edhe mjaft karizmatikë kur i shprehin mendimet e tyre.

Miku i ngushtë për një Luan është Bricjapi.

Natyrën e ashpër të Luanit mund ta balancojë vetëm Bricjapi.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads