Ballina Lajme Kosovë Kërkimet po vazhdojnë për gjetjen e dy policëve të zhdukur – pamje...

Kërkimet po vazhdojnë për gjetjen e dy policëve të zhdukur – pamje nga vendi i ngjarjes

250
0
SHPËRNDAJE

Po vazhdojnë kërkimet për trupat e dy policëve që ranë mbrëmë në lumin Lepenc teksa ishin me veturë zyrtare.

Që nga mbrëmë janë duke u kërkuar nga Policia e Kosovës, zhytësat dhe FSK-ja, por ende pa rezultat.

Ende nuk ka asnjë rezultat në gjetjen e tyre derisa kërkimet po vazhdojnë edhe në pjesën e Maqedonisë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments