Ballina, Kosovë, Lajme

Kërkesa e 14-vjeçares së shtrirë në QKUK që ka prekur të gjithë

Një kërkesë e një 14-vjeçareje të shtrirë në QKUK po qarkullon në rrjetet sociale.

Të gjithë janë prekur me kërkesën e saj dhe tanimë ka mobilizim që t’i plotësohet kjo kërkesë, transmeton Gazeta Express.

“Unë jam Dafina, 14 vjeçare, e shtrirë në repartin e Hemato-onkologjisë. Dëshira ime është një llaptop për projekte dhe të shikoj filma në klinikë sa jam në trajtim”, shkruan në letër.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads