Ballina ShowBiz Këngëtarja shqiptare shfaq linjat nga shtrati

Këngëtarja shqiptare shfaq linjat nga shtrati

423
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur kosovare, Linda Halimi dikur ishte në mbipeshë, ndërsa tani po mahnitë të gjithë me linjat e saj trupore, të cilat çdo vajzë do t’i kishte lakmi.

Ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë, Linda po mundohet që të jetë sa më afër fansave përmes publikimit në rrjete sociale.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar një imazh në Instagram, me ç’rast ka shfaqur linjat e saj trupore. Linda ka postuar imazh nga shtrati, ku shihet me flokë të lëshuara dhe e veshur me të zeza. Këngëtarja ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments