ShowBiz

KËNGËTARJA SHQIPTARE BËN ‘TWERK’ DHE NXJERR GJUHËN JASHTË

Muaji i fundit ka qenë shumë intensiv për këngëtaren Baby G.

Edhepse nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo është përfshirë në skandale të shumta, që bën bujë në media.

Baby pati zënka të shumta, probleme me abuzim drogash e arriti edhe të kalonte një natë në spitalin psikiatrik mu për shkak të teprimit me substanca.

Por vallëzimi mund të jetë gjithmonë një lloj terapi dhe si duket edhe ajo e ka kuptuar këtu.

Baby G ka postuar një video në instagram, ku bën twerk me njërën këmbë të mbështetur për karrike.

View this post on Instagram

We just gonna dance 💃 #itsme #babyG

A post shared by TheLord (@babygee) on

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads