Ballina ShowBiz Këngëtarja më e ‘nxehtë’ e rrjeteve sociale provokon keq në imazhin e...

Këngëtarja më e ‘nxehtë’ e rrjeteve sociale provokon keq në imazhin e fundit

334
0
SHPËRNDAJE

Iggy Azalea njihet për pozat dhe videot provokuese që gjithnjë ngjallin debat në rrjete sociale.

Një foto të tillë e ka publikuar edhe para pak çastesh në të cilën shfaqet tejet e zjarrtë gjersa vë në pah asetet e bujshme.

Iggy nga Miami ka ‘tronditur’ të gjithë fansat e saj në Instagram ku ka kthyer të pasmet bombastike kah publiku .

Artistja më e nxehtë e rrjeteve sociale, ‘çmend’ sa herë që nxjerr imazhe dhe video në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Sa i përket anës profesionale, “Kream”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo në duet me reperin, Tyga.

 

BODY! @soooraven

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments