Ballina ShowBiz Këngëtarja kosovar “djeg” Tiranën, shpërblehet më çmim

Këngëtarja kosovar “djeg” Tiranën, shpërblehet më çmim

398
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja që për momentin është më “in” me këngët e saj, Fatlume Popovci është shpërblyer mbrëmë në Tiranë

2018’ta duket se është një vit për këngëtaren Fatlume Popvci.

“Life & Style Albania” e ka shpërblyer këngëtaren kosovare me një çmim për duetin me Bleron “Plaga ime”, e cila është bërë një hit i pakontestueshëm pranveror dhe ka kaluar mbi 5 milionë klikime në youtube.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments