ShowBiz

KËNGËTARI SHQIPTAR POZON KRAH JENNIFER LOPEZ

Bëhet fjalë për Albert Stanajn, i cili më mirë njihet vetëm si Stanaj, që vepron dhe jetën në SHBA.

Ky i fundit ka pasur raste të takohet me shumë yje botërore të muzikës, madje, ka kënduar vetëm për qejfin e tyre.

Së fundi, këngëtari ka pasur rastin ta takojë këngëtaren amerikano-latine, Jennifer Lopez, të cilën duket se e ka edhe mikeshë të mirë.

Kështu së paku ka bërë të ditur artisti përmes llogarisë personale në Instagram teksa shihet në krah të këngëtares.

“Është gjithmonë kënaqësi e zhurmshme me JLO për Krishtlindje”, shkroi duke shtuar se “Mbrëmja e kaluar ishte film”.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads