Ballina ShowBiz Kejvina shërben kafe gjysmë e zhveshur

Kejvina shërben kafe gjysmë e zhveshur

369
0
SHPËRNDAJE

Dita ditës bëhet më e nxehtë…

Kejvina Kthella, modelja e zjartë ka djegur rrjetin me foton e saj më të fundit. E veshur me një baby ajo ka ekspozuar të pasmet teksa mban në dorë një filxhan kafeje.

‘Kafee” ka shkruar ajo krah fotos duke lënë të kuptohet se po pyet fansat se kush do të dëshironte nëj të tillë. E kush mund ta ketë mendjen tek kafja kur velian e ‘Xing’ ndan një foto përvëluese.

Pasi nxori të pasmet në ballkon dhe tashmë na kishte rrezervuar nëj tjetër surprizë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments