Ballina Uncategorized Kate Upton tregon pse është përzgjedhur femra më seksi në botë

Kate Upton tregon pse është përzgjedhur femra më seksi në botë

427
0
SHPËRNDAJE

Kate Upton u përzgjodh si femra më seksi në botë nga Maxim dhe 26-vjeçarja tregoi hiret e saj në një seri fotosh shumë provokuese për këtë revistë.

26-vjeçarja ndriçoi në diellin e verës, në një set të realizuar në një ambient të shkretuar.

Titullin e femrës më seksi të vitit më parë e kanë fituar edhe Taylor Swift dhe Miley Cyrus.

up2
up4
up5
up7

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments