Yjet

Kaq shumë është plakur Zhade, rrudhat në fytyrën e saj duken aq keq

Aktorja braziliane, Giovanna Antonelli u bë e njohur për publikun shqiptar në serialin, El Clone.

Tema dhe personazhet që luajtën në këtë film e bënë atë serial më të shikuarin ndonjëherë, përcjell ORAinfo.

Zhade dhe Lucas ishin personazhet kryesore të kësaj telenovele, të cilët në fund e jetuan dashurinë e tyre.

Tani pas shumë kohësh, aktorja braziliane duket se nuk mund të i fsheh as rrudhat në fytyrë… Ja si duket ajo sot.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads