Ballina Muzike Kaq shkurtër nuk e keni parë të veshur asnjëherë Teuta Selimin

Kaq shkurtër nuk e keni parë të veshur asnjëherë Teuta Selimin

370
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur me zërin e fuqishëm dhe shumë të ëmbël Teuta Selimi, thuajse çdo ditë është pjesë e mbrëmjeve muzikore jashtë vendi, ajo në këto mbrëmje shfaqet shumë elegante por edhe mjaft joshëse në disa raste, shkruan “Zëri.Info”.
Së fundmi Teuta ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër në të cilin shfaqë trupin e saj shumë joshës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments