ShowBiz

Kaq bukur duket Dhurata! Nuk do e besoni (FOTO)

Dhurata Dora është njëra ndër femrat e shoubizit që më së shumti ka bërë ndërhyrje kirurgjike, shkruan Magazina al.

E mesa duket i’a ka vlejtur pasiçë, ajo tani po duket mëse e freskët dhe tejet në formë. Kështu na lë të kuptojmë, të paktën në imazhin e fundit që ka publikuar në llogarinë e saj, Instagram pamja e së cilës lë shumë për tu admiruar.

Dora nuk lë anash as projektet muzikore, madje bashkëpunime me artistë shumë të suksesshëm. I fundit duet është me kantautorin, Flori Mumajesi “Si trëndafil”.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads