Ballina ShowBiz Kanye West me fotot me te fundit HOT!!

Kanye West me fotot me te fundit HOT!!

2122
0
SHPËRNDAJE

Amber Rose është kthyer në një ikonë seksi që prej momentit kur mori të gjithë vëmendjen në vitin 2008, pasi filloi të shoqërohej me bashkëshortin e Kim Kardashian, Kanye West.

Ajo është e njohur për format e saj “vrasëse” dhe nuk ka frikë t’i ekspozojë ato në rrjetet sociale.

Llogaria e saj zyrtare në “Instagram” është tejet e “nxehtë” me fotot që Amber ndan gjithmonë me mbi 17 milionë ndjekësit e saj.

Dhe sigurisht që edhe me foton e saj të fundit, 34-vjeçarja nuk ka zhgënjyer aspak, teksa është shfaqur tejet seksi me një veshje më të hollë se lëkura e saj.

413916
Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments