Home Magazina Kanë lekë punët që bën ti? Publiku shpërthen në të qeshura nga...

Kanë lekë punët që bën ti? Publiku shpërthen në të qeshura nga përgjigjja e Dalina Buzit

712
0
SHARE

Skenaristja dhe drejtuesja e Anabel, Dalina Buzi ishte një nga të ftuarat e puntatës së parë të sezonit të ri të “Xing me Ermalin” në tv Klan.

Gjatë emisionit drejtuesi Ermal Mamaqi e quajti skenaristen milionere dhe më pas e pyeti se sa fiton nga punët që bën. Ndërkohë përgjigja spontane e Buzit shkaktoi të qeshura në publik.

Ermal Mamaqi: Dalina përveçse autore, skenariste, etj, etj., është edhe milionere. Kanë lekë këto punët që bën ti? Je blogere, je kryeredaktore, skenariste…

Dalina Buzi: Këto punët që bëjmë ne kanë më shumë po***ë. Nuk ka fitime si shumë biznese të tjera, por është një fitim i kënaqshëm që t’i mund të thuash s’kam, s’kam, por ndërkohë ke rregulluar ca gjëra.

Ermal Mamaqi: Edhe burrin mund ta rregullosh?

Dalina Buzi: Burri rregullohet vetë./tvklan.al

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of