Uncategorized

Kallashi bëhet pjesë e Ushtrisë së Kosovës

Kallashi dikur ishte personazhi më i përfolur i shoubizit vendor. Dalja e saj në skenë shkaktoj shumë reagime, pasi kishte opinione pro dhe kundër, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi ende është aktuale, ndonëse impakti i saj nuk është ai i dikurshmi. Ka shumë diskutime në lidhje me atë se ku është e çfarë po bënë

Valltarja sensacionale me rastin e formimit të ushtrisë së Kosovës, ka vënë në kokë kapelën me stemën e UÇK-së, e në gjoks mbanë një revole si aksesor, shkruan “Kosovarja”.

Imagjinoni sikur Kallashi të bëhej pjesë e Ushtrisë sonë. Epo, ushtare si kjo vështirë se mund të ketë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads