Ballina ShowBiz Kallashi bëhet lajm edhe në mediat zvicerane

Kallashi bëhet lajm edhe në mediat zvicerane

269
0
SHPËRNDAJE

Donjeta Kosumi, e njohur në Kosovë si Kallashi, ka nisur të dalë edhe në gazeta ndërkombëtare. Kallashi gëzon një famë të madhe në Kosovë, shkaku i vallëzimeve që ajo i ka bërë në klubin “Kobra City”.

Valltarja Kallashi u bë lajm edhe në media ndërkombëtare.

Një gazetë e Zvicrës ka publikuar fotografi të Kallashit dhe e ka quajtur “një seks bombë shqiptare”, transmeton Express.

Mediat kanë shkruar historinë e Donjeta Kosumit dhe për profesionin e saj si valltare e suksesshme në Kosovë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments