Astrologji

Kalimi i hënës së plotë në shigjetar, ja ndryshimet e mëdha ekonomike që sjellë çdo shenjë horoskopi

Këtë periudhë, me ndihmën e hënës së plotë (nesër) në Shigjetar do mund të analizojmë prioritetet tona dhe të përvojës së deritanishme.

Vendimet që do marrim do jenë të rëndësishme për të ardhmen.

Dashi do marrë vendime të rëndësishme për projektet e tij si dhe udhëtime që i ndryshojnë jetën.

Demi do çlirohet psikologjikisht pasi nuk do ketë më të fshehta e mistere apo pritje si ne çështjet ekonomike ashtu edhe bashkëpunime.

Binjaket do jenë në qendër të rrugëve informative dhe ideve të cilat duket se e nxjerrin nga telashet.

Gaforrja do mbyll një cikël pune apo veprimtarie për të hapur një cikël të ri, sidomos në jetën personale dhe ekonomike.

Luani do kuptojë që disa vendime janë të destinuara për zhvillim dhe vijnë natyrshëm.

Virgjëresha do ndihmohet në karriere fale ideve te reja dhe njohjeve apo informacioneve të rëndësishme që do marrë.

Peshorja do plotësojë një projekt apo strategji me të cilën do tregojë aftësitë, por edhe mundësitë e reja qe i hapen përpara. Një takim shumë i rëndësishëm i ndryshon jetën.

Akrepi do ndjehet strateg në çështjet ekonomike duke përfunduar një çështje të rëndësishme dhe duke hapur rrugën e mundësive të reja.

Shigjetari do ketë bashkëpunime të rëndësishme këto kohe dhe prurje te reja idesh e partneritetesh te cilat e çojnë shume përpara.

Bricjapi do jetë delikat dhe disi melankolik deri në përfundim të një çështje te paqartë pune apo ligjore. Kujdes me shëndetin!

Ujori do shijojë njohje te rëndësishme dhe do marrë vendime ne jetën personale. Shoqëria luan një rol të madh e te mirë!

Peshqit do ndryshojnë veprimtari apo do ndryshojnë pozicion në pune e karrierë. Diçka e rëndësishme i bene t’i japin fund një cikli punësh apo përgjegjësish.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads