Ballina Sport Futboll Juventusi merr diamant lojtar me zero euro, Emre Can po i kryen...

Juventusi merr diamant lojtar me zero euro, Emre Can po i kryen testet mjekësore

287
0
SHPËRNDAJE

Emre Can po i kryen testet mjekësore te Juventusi

Emre Can ndodhet në klinikën e Juventusit dhe po i kryen testet mjekësore para kompletimit të transferimit nga Liverpooli.

Ai do të bëhet pjesë e “Zonjës së Vjetër” pa asnjë cent, pasi lojtarit do t’i skadojë kontrata në fund të qershorit me ekipin e Jurgen Klopp.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments