Home Magazina Juristja seksi shqiptare të lë “pa fjalë” me fotot e saj

Juristja seksi shqiptare të lë “pa fjalë” me fotot e saj

153
0
SHARE

Redona Koçi konsiderohet nga jo pak njerëz si shqiptarja me të pasmet më seksi aktualisht.

Ajo tashmë ka marrë epitetin e “juristes më seksi shqiptare”, pasi bukuroshja ka përfunduar studimet e juridikut.

Por më shumë se për profesionin, Redona njihet edhe për format e saj bombastike dhe fotografitë mjaft tërheqëse, që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Fotografitë e saj të fundit janë vërtetë “të nxehta” ku bien në sy të pasmet e saj dhe linjat perfekte fizike.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of