Ballina ShowBiz Jonida Vokshi bionde? Shikoni ndryshimin e saj!

Jonida Vokshi bionde? Shikoni ndryshimin e saj!

426
0
SHPËRNDAJE

Moderatoren bukuroshe Jonida Vokshi e kemi parë gjithnjë brune dhe nuk ka eksperimentuar deri tani me flokët e saj.

Por këtë pasdite ajo ka publikuar në rrjete sociale një instastorie, ku ka vendosur një efekt me flokë bionde si dhe ka pyetur nëse do të shkonin në këtë mënyrë.

Nuk dihet nëse moderatorja ka në plan të ndryshojë ngjyrën e flokëve për të bërë kështu një ndryshim në pamjen e saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments