ShowBiz

Jonida Maliqi tregon se ka shumë stil! Ja si duket (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Jonida Maliqi, është divorcuar nga bashkëshorti i saj pas 17 vitesh martesë, shkruan Magazina al.

Por, megjithatë pas gjithë kësaj ajo siç duket ka vazhduar jetën, madje duke shijuar çdo moment të jetës.

Jonida është aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, ajo që e karakterizon dhe e bën të dallohet nga artistet e tjera është stili unik i Jonidës.Përveç veshjeve luksoze dhe dukjes, Jonida nuk heziton të merr nganjëherë edhe poza provokative, që tërheqin vëmendje.

Në muzikë ka kohë që nuk është aktive, edhe pse së fundmi ka paralajmëruar një rikthim të fuqishëm të saj.

Shumë shpejt do sjellë këngën e re.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads