Ballina ShowBiz Jennifer Lopez s’di të plaket (Foto)

Jennifer Lopez s’di të plaket (Foto)

331
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez është e njohur për format e saj trupore tejet seksi.

Ajo është parë shpesh duke shkuar në fitnes me të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

Dhe të mërkurën, Lopez dukej tejet seksi në fotografitë e postuara në rrjetet sociale ku shihet me rroba sportive.

Për këngëtaren e famshme, mosha është definitivisht është thjesht numër.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments