ShowBiz

Jennifer Lopez më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë

Këngëtarja latine, Jennifer Lopez përveç që është ndër këngëtaret më të suksesshme në botë, me këngë dhe hite të panumërta, ajo poashtu komentohet shumë edhe për format e saj fizike.

Me linja bombastike të cilat ajo i posedon arrin që edhe në moshën 48 vjeçe të hyjë në mesin e femrave më seksi në botë, shkruan arbresh.info.

Së fundi ajo ka pozuar për revistën Bazaar, e veshur vetëm në bikini ajo në këtë imazh shihet në krah të një modeli mashkull, por padyshim është fiziku i saj që merr gjithë vëmendjen.

Ndryshe, Jennifer është në lidhje më ikonen e bejsbollit, Alex Rodriguez.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads