ShowBiz

Jehona Dreshaj e ‘kallë’ rrjetin! Gati sa nuk i del tërësisht gjoksi (Foto)

Ajo është shumë e komentuar në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Jehona Dreshaj, e cila u bë e njohur për publikun duke qenë motra e Afërdita Dreshajt.

Linjat e saj trupore dhe bukuria që posedon kanë bërë që ajo të përflitet mjaft shumë.

Në paraqitjen e radhës në Instagram, e veshur me fustan ngjyrë portokalli, asaj gati sa nuk po i del gjoksi.

Ndryshe, Jehona dhe Afërdita ka vite që jetojnë në Amerikë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads