Jetë

Ja përse nuk jeni akoma të dashuruar në bazë të shenjave të horosokopit

Dashi jeni single akoma sepse jeni shumë impulsiv. Ju nuk keni problem të bëni lëvizjen e parë, por ndonjëherë ju e bëni atë pa u menduar mirë .

Demi Ju e dini atë që kërkoni, dhe prandaj ju prisni personin e duhur për ju, por në ndërkohë,shanset e mëdha ju largohen.

Binjakët Ju jeni të bindur se nuk jeni ende gati të dashuroni. Ju mendoni se jeni shumë i ri ose keni humbur kohën tuaj me dikë që nuk ju përshtatej. Por kur koha të jetë gati për ju, ai person do t’ju dojë, dhe nuk ka rëndësi nëse ndjeheni gati apo jo.

Gaforrja  Lini kujtime të caktuara prapa dhe jetoni të tashmen, vetëm atëherë mund të gjeni lumturi dhe dashuri.

Luani Mos vazhdoni të fshiheni,e të  mbuloheni pas papërsosmërisë tregojeni botës se kush jeni me të vërtetë dhe do të gjeni dikë që do t’ju dojë dhe do t’i vlerësojë vlerat tuaja.

Virgjëresha Ju ende nuk keni gjetur dashuri sepse jeni shumë sipërfaqësor.jeni në kërkim të dikujt që i plotëson pritjet tuaja të larta. Njerëzit janë të vërtetë: ato kanë difekte dhe probleme.

Peshorja Ju duket sikur nuk e meritoni dashurinë. Ndoshta është për shkak të ndonjë situate në të kaluarën tuaj. Pavarësisht nga kjo, ju duhet të tejkaloni frikën tuaj dhe të përfshiheni përsëri.

Shigjetari Keni frikë se nuk jeni në gjendje të jeni më i pavarur dhe i lirë, nuk duhet të shqetësoheni, personi i duhur nuk do t’ju privoj nga këto gjëra.Vabbe.it

Bricjapi Gjithmonë jeni përpjekur t’i shpëtoni dashurisë, ose ta shmangni atë. Kjo nuk ju ndihmon dhe mos harroni se dashuria është një faktor i rëndësishëm në jetën e një personi.

Ujori Ju ndiheni shumë mirë vetëm pasi ke frikë të lidhësh me një person, sepse të tmerron ideja se mund të lëndohesh.Për fat të mirë ka njerëz seriozë dhe të drejtë, mos ndaloni dhe jepni personit të duhur një shans për t’u bashkuar me ju.

Peshqit Ju nuk e keni gjetur ende dashurinë, por jeni duke shpenzuar gjithë kohën dhe energjinë për të miqtë dhe familjen tuaj. Por mos harro se duhet të kesh pak kohë për veten tënde, do të gjesh dikë me një zemër të madhe si ty.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads