Ballina Lajme Botë Ja nga sa truproja mbrohet Kim Jong-Un

Ja nga sa truproja mbrohet Kim Jong-Un

254
0
SHPËRNDAJE

Kim Jong-un ka kaluar kufirin sot në mëngjes, duke u bërë udhëheqësi i parë i Koresë së Veriut që ka vizituar Korenë e Jugut, duke kaluar vijën ushtarake që ka ndarë gadishullin që nga fundi i Luftës së Koresë në vitin 1953

Teksa Kim ishte në makinën e tij, 12 truproja e kishin rrethuar automjetin dhe vraponin për të mbrojtur liderin e tyre.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments