ShowBiz

Ish reja e presidentit Thaçi, trupin si peshk në këtë fotografi (Foto)

Arta Nitaj u bë e njohur falë rolit të saj në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic.

Me rolin e ‘Xhesikës’ ajo u prit mirë nga ndjekësit e serialit, ku shumë komentohet për linjat trupore bombastike.

Nuk ia lë keq as jeta e saj private për të cilën shpesh ka qenë në krye të mediave rozë.

Jemi mësuar që në çdo paraqitje të saj ajo të ekspozohet më shumë se që duhet.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku ajo çfarë bie në sy është trupi i saj si peshk.

Bukuroshja ka qenë në lidhje dashurie me djalin e presidentit Thaçi, Endritin, por edhe pse të kapur nga paparaci disa herë, biles dhe i dhanë fund lidhjes së tyre, e asnjëri nga ta nuk e pranoi asnjëherë një gjë të tillë.

Lidhja tjetër për të cilën është përfolur Arta Nitaj ka qenë dhe ajo me këngëtarin Bruno, madje ka qenë dhe pjesë e klipit të tij “A më do”, këngë kjo e cila ishte dedikim për Artën, por as kjo lidhje nuk zgjati shumë për të.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads