ShowBiz

Ish-i dashuri 14 vjet më i ri i përgjërohet të kthehen, miliarderja e lë me gisht në gojë

Lidhja e Kortney Kardashian me 25-vjeçarin Younes Bendjima bëri shumë bujë për shkak të diferencës së madhe në moshë.

Akoma më e bujshme ishte ndarja mes tyre.

39-vjeçarja, nënë e tre fëmijëve, e la pasi mësoi që i dashuri i ri e kishte tradhtuar.

Fotografinë e Kourtney, ai e shpërndau për fillimin e Vitit 2019 në një postim në Instagram ku e vlerësonte sa e mrekullueshme ishte.

Në postim shkruhej:
Le të mos harrojmë këtë grua të bukur, si brenda dhe jashtë. Unë nuk jam lloji i burrit që i harroj momentet si ky. Ti je një grua e mrekullueshme dhe një mama shumë e mirë dhe uroj që të jesh e lumtur, si ti dhe fëmijët e tu. Në fund të ditës, është dashuri. Nuk e dimë çfarë mund të ndodhë nesër”.

Një burim për ‘E News’ tregoi se Kourtney nuk i besonte aspak atij dhe qëllimeve të tij, prandaj shanset për një rikthim nuk ekzistojnë.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads