Lajme

Ish-bashkëshorti i Atifete Jahjagës martohet (FOTO)

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe dentisti, Astrit Kuçi janë ndarë që një kohë.

Pas ndarjes, Astriti po shijon lidhjen e fundit me Donika Selimin i cili mbrëmë edhe është martuar, shkruan lajmi.

Në bazë të disa fotografive, shihet se çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni private.

Ndryshe,Atifete Jahjaga ka qenë presidente e Kosovës për pesë vite të plota, nga viti 2011 deri më 2016.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads