Ballina ShowBiz Iggy Azalea e nxjer zogun sheshit, tërbon ndjekësit në Instagram…

Iggy Azalea e nxjer zogun sheshit, tërbon ndjekësit në Instagram…

343
0
SHPËRNDAJE
thenewclassic_3_8_2018_15_7_18_977.jpg

Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea njihet për natyrën e saj të guximshme dhe nuk është e frikësuar që të bëjë video me lëvizje provokuese.

Ajo ka zgjedhur një mënyrë ndryshe nga herë e tjera për të promovuar albumin e saj të ri “Survive the Summer”.

28-vjeçarja publikoi disa fotografi nudo të vetes duke përdorur një çantë të markës Prada për të mbuluar zonat intime.

Ajo e shoqëroi çantën neon me një palë taka me po të njëjtën ngjyrë. Ndërkohë nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve dhe vijon të jetë besnike e bjondes.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments