ShowBiz

Ibrahim Tatlises milioner, por motra e tij s’ka bukë për të ngrënë

Është emri më i njohur nga folklori turk, që me këngët e tij pushtoi Turqinë dhe jo vetëm.

Ibrahim Tatlises nga nja djalë i varfër fshati u bë super milioneri i Stambollit, përcjell ORAvip.

Ibo ka një motër që nuk e kemi parë asnjëherë në media dhe vetë vëllai i saj nuk e ka treguar atë.

Zeliha Tatlises është emri i motrës së tij, por që as në mediet turke nuk mund të gjesh informata për të.

Një fotografi është përmes të vilës mund të njiheni me Zelihën.
Ndryshe nga vëllai i saj, Zeliha nuk duket aq e pasur dhe e mirëmbajtur.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads