Lajme

I moshuari tenton të vjedhë veturën, por u befasua kur pa se çka kishte brenda

Një person i moshuar, që në pamje dukej njeri i mirë dhe i ndershëm, u përball me një situatë të pakëndshme.

Ky plak në mënyrë tinëzare u afrua te një veturë që po qëndronte e parkuar dhe i sillej vërdallë, transmeton Indeksonline.

Ai po synonte që ta rrëmbejë veturën, por pa e ditur se brenda saj kishte njerëz.

Këtë moment e ka incizuar një person që ndodhej ulur prapa në veturë dhe e priste momentin që të plaku të veprojë.

Kur i moshuari hapi derën dhe pa njerëzit brenda në të, filloi t’u flasë atyre dhe mundohej të arsyetonte veten.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads