ShowBiz

I kërkojnë të zgjedh mes Norës e Gentës, Labi befason me përgjigjen

Këngëtari nga Ferizaji, Labi, ka zgjedhur në mes të Norës e Gentës.

Në pyetjen se kë zgjedh mes Nora Istrefit dhe Genta Ismajlit, Labi bën zgjedhjen epike dhe jep disa komente për këngëtaret.

Këtë dhe të gjitha përgjigjet e tjera të Tahirit mund t’i mësoni në intervistën e mëposhtme.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads