Fun, Jetë

I futi burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza ‘çmendet’ nga ajo që shikon më pas

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen seksi dhe rezultati ishte i papritur.

Johanna donte të ishte e sigurt se Leonardo do të ishte shoqëruesi i saj i përjetshëm, prandaj ajo shkoi në një program të mirënjohur në YouTube të quajtur Tocatchacheater, i specializuar për zbulimin e tradhtive.

Në këtë rast, një modele seksi me emrin Kim do të ishte pas gjithë kësaj skene.

E gjithë situata është regjistruar dhe në momentin kur modelja “fillon punën”, e reja nuk u beson syve nga ajo që sheh.

Burri i saj dorëzohet përballë saj dhe nuk i reziston dëshirës.

Shikojeni videon

https://vidnews.net/video/100001127246

 

 

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads