Ballina ShowBiz I erdhi radha edhe Blerona Zeqiri t’i thotë dy fjalë për demarkacionin...

I erdhi radha edhe Blerona Zeqiri t’i thotë dy fjalë për demarkacionin (Foto)

390
0
SHPËRNDAJE

Lajmi për ratifikimin e demarkacionit ka bërë që t’i gëzohen edhe shumë nga fytyrat e njohura të estradës, shkruan GazetaBlic.

Ishin të shumtë ata që komentuan gjithçka që po ndodhte ditën e djeshme!

Në mesin e tyre është moderatorja Blerona Zeqiri.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar pamje nga Kuvendi i Kosovës pas ratifikimit ku dhe është shprehur se ka pasur dhe nga ata që e kanë sulmuar kur kjo është shprehur se është pro ratifikimit.

“Kjo për ata që nuk më besuan, besa edhe më sulmuan” ka shkruar Blerona.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments