Jetë

I dashuri i shpëton jetën: Kjo video po thyen rrjetin

Në burrë shpëtoi jetën e partneres së tij pasi e largoi nga trajektorja e një makine jashtë kontrollit.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin e frikshëm.

Burri tregohet shumë i shkathët dhe arrin të shpëtojë të dashurën nga një vdekje thuajse e sigurt.

Nuk dihet se ku është bërë video, por ajo është kthyer në hit në rrjetet sociale.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads