Ballina Ballina I burgosur dhe kamerier: Shqiptari vuan dënimin në restorantin pranë burgut

I burgosur dhe kamerier: Shqiptari vuan dënimin në restorantin pranë burgut

246
0
SHPËRNDAJE

Kushdo shkon në restorant, por kush shkon në një restorant klasi që ndodhet në burg?

Në Milano shumë vetë shkojnë në restorantin e njohur “In Galera”, ku të burgosurit punojnë me kuzhinierët.

Njihuni me Elsonin, shqiptarin që “vuan dënimin” duke punuar në këtë restorant.

Reportazhin e DW shqip mund ta shikoni këtu.

http://p.dw.com/p/2vuN7

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments