Astrologji

Horoskopi ditor, për ditën e premte, 25 maj 2018

Dashi

Po shfaqni një interes të veçantë ndaj një personi, i cili duket i ndryshëm nga ju, por që pavarësisht kësaj arrini të gjeni të përbashkëta. Jini më spontan dhe kurajoz lidhur me ndjenjat, për shkak se ky është momenti më i duhur për të forcuar një lidhje ose për të nisur një të re.

Demi

Kjo ditë do të jetë shumë e rëndësishme, për ata që duhet të përballen me një sfidë të vështirë. Tregohuni të gatshëm për të punuar më shumë dhe me sforcim, vetëm që të arrini objektivin tuaj. Në dashuri do të jeni disi të luhatur.

Binjakët

Kjo ditë ju gjen disi të ftohtë dhe të distancuar në raport me familjen tuaj. Ndoshta për shkak të disa keqkuptimeve që keni patur në të kaluarën. Shmangni ushqyerjen e debateve me provokime të kota.

Gaforrja

Do të luani një rol të rëndësishëm, sa i takon një projekti të ri dhe guximi juaj do të shpërblehet me bonuse dhe avantazhe shumë të dobishme. Kjo gjë do ju lejojë që të jeni më shumë pozitiv dhe të besueshëm, edhe në sfera të tjera si dashuri dhe familje, ku së fundmi i keni qenë neglizhent.

Luani

Do të jeni mjaft të kënaqur me një projekt tuajin ku keni përfshirë miq dhe të afërm. Megjithatë mos u tregoni shumë imponues me mënyrën tuaj të organizimit dhe menaxhimit të punëve prodhuese, pasi mund të ngjallni tensione të ndryshme.

Virgjëresha

Do të përfshiheni në një turbullim pasionesh dhe ndjenjash të kundërta, të cilat ju shohin të pavendosur në dashuri. Kërkoni më shumë siguri nga ana e partnerit/es tuaj, por në të njëjtën kohë, nuk arrini që të hiqni dorë nga liria juaj.

Peshorja

Kur bëhet fjalë për punën, prireni të jeni shumë serioz dhe autoriotar dhe kjo nga njëra anë është mirë, pasi ju lejon të përqendroheni sidomos në çështje tejet të rëndësishme. Ajo që duhet të bëni, është që të tregoni më shumë kujdes për raportet me kolegët.

Akrepi

Kjo ditë fundjave do të jetë mjaft e rëndësishme, sa i takon rishikimit të disa marrëveshjeve. Sa i takon dashurisë, do të ketë takime dhe rrëfime të papritura. Jini më të drejtpërdrejtë në raport me një person që pëlqeni.

Shigjetari

Nëse jeni në kërkim të dashurisë, kjo është periudha ideale, për të gjetur shpirtin tuaj binjak. Jeni kryesisht të tërhequr ndaj personaliteteve të forta. Por kjo e premte nuk përjashton mundësinë që një miqësi e mirë, të transformohet në diçka më të thellë.

Bricjapi

Mund të fitoni një sfidë të rëndësishme, e cila do ju hapë një sërë dyersh për situata të rëndësishme profesionale. Por duhet të jeni të gatshëm që për t’ia dalë mbanë, të bëni një sakrificë të rëndësishme. Favorizohen investimet.

Ujori

Mund të arrini rezultate të shkëlqyera në vendin e punës, por vetëm nëse do të tregoheni shumë bashkëpunues. Gjatë kësaj dite duhet të përballeni me disa keqkuptime në dashuri, kështu që mundohuni që të dëgjoni më shumë partnerin/en tuaj.

Peshqit

Ka ardhur momenti që të lini mënjanë të gjitha zhgënjimet e së kaluarës dhe të rifilloni të jetoni në mënyrë aktive, një periudhë të re të jetës. Do të ndiheni nën trysni, por kjo gjë nuk duhet t’iu pengojë që të jeni sërish të lumtur. Disa propozime në punë, duhet të vlerësohen me vëmendjen maksimale.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads