Uncategorized

Horoskopi ditor për diten e hene – 3. shtator 2018

DASHI21. mars – 20. prill

Një ditë jo fort e mirë kjo për të lindurit e kësaj shenje pasi partneri/ja juaj do të jetë shumë i irrituar sot. Bëni sa të mundni për t’i qetësuar. Beqarët duhet të jenë të duruar nëse duan të gjejnë personin e përshtatshëm. Në planin financiar gjërat do shkojnë mirë sipas parashikimit të yjeve.

DEMI21. prill – 21. maj

Shijojeni këtë ditë të hënë. Do të jetë e mbushur me komunikime të këndshme dhe të dobishme për ju që jeni në një marrëdhënie. Koha është e shenjtë për ju. Beqarët do e kalojnë jetën sentimentale në plan të dytë. Financat do jenë mjaft delikate.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Mundësi të reja do t’ju japin shansin të dilni nga “rutina” në të cilën jeni zhytur ju të dashuruarit. Mos prisni shumë prej të tjerëve, por organizohuni dhe relaksohuni. Beqarët do kenë një ditë të ndërlikuar dhe nuk do mendojnë për dashurinë. Buxheti nuk do jetë i kënaqshëm gjatë kësaj periudhe.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Një ditë e mirë për juve. Marrëdhënia me partnerin/en do të vazhdojë të bëhet gjithnjë e më e ngrohtë. Është një ditë e mirë për të përfunduar punët e lëna përgjysmë. Beqarët do jenë joshës, prandaj do arrijnë ta bëjnë për vete cilindo person që do pëlqejnë. Financat nuk do jenë mirë.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Do të ndiheni shumë të frymëzuar sot i cili do të vihet në plan të parë të ditës. Pavarësisht sesa shumë punë keni për të bërë, do të gjeni kohë edhe për partnerin/en. Beqarët do i japin prioritet absolut jetës sentimentale dhe do afrohen mjaft me një person fantastik. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Një ditë me ulje dhe ngritje kjo e sotmja. Pavarësisht se do të prireni drejt vetmisë sot, nuk do të ndiheni shumë të rënë moralisht. Megjithatë sot është një ditë e mirë për ta kaluar me njeriun e zemrës. Beqarët do kenë ndryshime drastike të statusit dhe takime të veçanta. Financat do jenë në ditë të mirë.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Ju jeni mjaft dyshues por ju këshillojmë që t’i lini mënjanë dyshimet. Përfitoni nga dëshira juaj për të planifikuar gjithçka dhe kthejini gjërat lidhur me partnerin/en në avantazhin tuaj. Beqarët do realizojnë takime të veçanta, por nuk do ndihen gati për lidhje. Gjendja e financave do jetë e mirë.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Tregohuni të kujdesshëm dhe të vëmendshëm ndaj partnerit/es suaj sot. Mbani mend faktet interesante që t’i përdorni. Beqarët nuk duhet të kenë frikë të fillojnë një lidhje. Buxheti për fat të mirë do fillojë të stabilizohet.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Sot ndiheni shumë joshës dhe në humor të mirë. Personi i zemrës mund t’ju kushtojë vëmendje të veçantë dhe kjo do t’ju pëlqejë shumë. Beqarët do arrijnë të afrohen me personin që pëlqejnë dhe do ja shprehin ndjenjat. Në planin financiar gjërat do jenë të ekuilibruara.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Dashuria dhe martesa janë në mendjen tuaj prej disa kohësh për ju që jeni në një marrëdhënie. Kujdesuni që të nxirrni në pah virtytet tuaja. Beqarët do kenë mundësi të reja për të krijuar lidhje. Në planin financiar do dini si ti menaxhoni të ardhurat.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Një ditë mjaft e mirë. Po ndiheni shumë mirë, veçanërisht të shëndetshëm, energjik dhe tërheqës ju të dashuruarit. Partneri/ja do t’jua bëjë ditën shumë të këndshme. Beqarët duhet të tregohen më të duruar në mënyrë qe te gjejnë personin më të mirë për ta. Kujdes financat.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Sot do të kaloni një ditë të mirë, sidomos në çift. Ngrohtësia juaj e natyrshme për partnerin/en do të jetë më se e dukshme gjatë ëksaj të hëne. Shijojeni sa më shumë ditën. Beqarët duhet të jenë gati dhe të kujdesshëm pasi rrethohen nga persona mjaft interesantë. Në planin financiar gjërat nuk duken edhe aq mirë por ju do të keni ndihmë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads