Ballina Uncategorized Horoskopi ditor – 03.08.2018

Horoskopi ditor – 03.08.2018

703
0
SHPËRNDAJE

Dashi

Për pjesën me te madhe te atyre qe janë ne një lidhje, dita do jete bukur dhe pa probleme. Shfrytëzojeni çdo sekonde kur te jeni pranë atij qe dashuroni. Beqaret do kenë një takim te rëndësishëm qe ne orët e para te mëngjesit. Zemra do përjetojë ndjesi te papërshkrueshme. Ne planin financiar do keni disa vështirësi te vogla, por gjithçka do rregullohet me pak maturi.

Demi

Asnjë planet nuk do ndikoje sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjithçka do varet nga sjellja ndaj partnerit. Mos u tregoni as kritike, por dhe as mos e idealizoni atë qe keni ne krah. Beqareve do ju ndizet flaka e dashurisë. Me ne fund as ata nuk do ndihen me vetëm. Ne planin financiar nuk do përballeni aspak me momente te vështira dhe kjo fale kujdesit te treguar kohet e fundit.

Binjaket

Dashuria do jete me e privilegjuar se kurrë me pare gjate kësaj dite. Do i kushtoni me tepër vëmendje atij qe keni ne krah dhe do jua plotësoni dëshirat e zjarrta. Beqaret do kenë fat dhe do e gjejnë shpirtin e tyre binjak me shpejt sesa e kishin menduar. Ne planin financiar situata do jete aq e stabilizuar saqë ju mund te kryeni edhe transaksionet qe kishit menduar.

Gaforrja

Debatet me partnerin do jene shume te forta sot dhe disa mund te mendojnë edhe te shkëpusin çdo lidhje. Do keni mendime krejtësisht te kundërta mbi një teme te rëndësishme, por edhe mbi te ardhmen. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica ekstreme për te gjetur personin ideal. Lërjani çdo gjë kohës. Ne planin financiar do tregoheni te kujdesshëm me çdo hap.

Luani

Dita e sotme do jete e bekuar nga yjet dhe gjithçka do shkoje ashtu si e kishit menduar. Ne mbrëmje do dilni për një darke dhe do ja kaloni mjaft mire. Beqaret nuk do e ndiejnë shume mungesën e dikujt ne krah sepse miqtë nuk do i lënë për asnjë çast te mërziten. Ne planin financiar nuk duhet absolutisht te tregoheni impulsive sepse do përballeni me probleme serioze.

Virgjeresha

Pas një periudhe jo shume te qete për jetën tuaj ne çift sot do rikthehet dielli dhe alegoria. Bashkëpunimi do jete i forte dhe toleranca gjithashtu. Beqaret ka shume gjasa te dashurohen pas një personin qe ka një angazhim tjetër edhe pse tashme është ne prag divorci. Ne planin financiar duhet te mateni mire para se te kryeni çdo lloj shpenzimi.

Peshorja

Pasioni dhe bashkëpunimi do jene fjalët qe do karakterizojnë ditën e sotme për ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do shkoje ashtu si ata e kishin ëndërruar prej kohesh. Beqaret do vazhdojnë te mbeten vetëm edhe pse mundësitë për njohje te reja nuk do mungojnë. Financat nuk do kenë tronditje, kështu qe me kujdes mund te shpenzoni pak me tepër.

Akrepi

Ambienti ne jetën tuaj ne çift do jete shume i qete sot. Përfitoni për te folur mbi disa çështje dikur te vështira dhe për t’i zgjidhur ato njëherë e mire. Beqaret do pëlqejnë se tepërmi një shok fëmijërie dhe do fillojnë te ëndërrojnë një te ardhme me te. Mos keni druajte t’ia shprehni atij pëlqimin. Ne planin financiar do ju duhet te hiqni dore nga disa shpenzime.

Shigjetari

Dite shume e qëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do shkoje me se miri dhe nuk do keni asnjë debat. Vazhdoni ne këtë rruge. Beqaret do vazhdojnë te mbeten vetëm edhe pse nuk do ndalen për asnjë çast se kërkuari personin ideal. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje për mrekulli. Përfitoni për te hequr disa para mënjanë.

Bricjapi

Jeta juaj sentimentale do jete e mbrojtur gjithë kohës nga yjet. Do keni një komunikim te mire me partnerin dhe nuk do debatoni për asgjë. Beqaret nuk do kenë një nga ditët me te favorshme. Do lodhen se kërkuari princin e kaltër dhe nuk do e gjejnë dot atë. Ne planin financiar dita do jete e ndërlikuar. Kujdes me çdo hap qe do hidhni.

Ujori

Nëse fantazoni me shume sesa duhet gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift ka rrezik qe te përballeni me zhgënjime te mëdha. me mire qëndroni me këmbë ne toke. Beqaret do kenë ndryshime drastike ne jetën sentimentale, kështu qe duhet te përgatiten. Financat do jene ne një gjendje te qëndrueshme dhe nuk do ju shqetësojnë aspak.

Peshqit

Dëshira për te qëndruar sa me shume kohe bashke dhe për te përjetuar emocione do jete e zjarrte gjate kësaj dite. Partneri do ju përgatisë edhe disa surpriza te mrekullueshme. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare, asgjë me tepër sesa aq. Financat do kenë goxha përmirësime fale një trashëgimie qe mund te merrni nga te afërmit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments