Jetë

HOROSKOPI date 31 DHJETOR sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT ne diten e fundit te vitit…

Studimet kanë treguar se njerëz të ndryshëm interpretojnë ndryshe atë çfarë shohin në bazë të personalitetit të tyre. Sytë shikojnë çdo gjë por truri zgjedh çfarë është më e rëndësishme për ju.

Në këtë test do të zbuloni çfarë ka më shumë vlerë për ju:

1- Çfarë shikoni të parën?

Zebra: Ju jeni ekstrovert

Ju adhuroni të festoni, të njihni njerëz të rinj dhe të përjetoni gjëra të reja. Të ndiqni rutinën nuk është në stilin tuaj.

Luani: Ju jeni introvert

Ju pëlqen të shpenzoni kohën tuaj, duke qenë vetëm ose në shoqërinë e të dashurit tuaj me një gotë nga pija juaj e preferuar dhe duke parë episodet e filmave që pëlqeni më shumë.

2- Çfarë shikoni të parën?

Pemë: Ju jeni të heshtur, por jo sepse jeni të turpshëm. Thjesht ju pëlqen ajo çka jeni dhe nuk keni dëshirë ta shfaqni tek të tjerët.

Gorrilla: Jeni maksimalist dhe perfeksionistë. Mund të jeni tepër kritikë dhe t’i lëndoni shumë të tjerët.

Luaneshë: Keni një personalitet të fortë dhe nuk lejoni askënd të qëndrojë në rrugën tuaj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads