Astrologji

Horoskopi – 3 qershor 2018

Dashi

Disa persona të lindur të dielën dhe të mërkurën, do ta kuptojnë se nuk do të mbështeten nga të tjerët. Humori juaj nuk do të jetë i mirë dhe do të ndieni probleme në gjithçka që bëni.

Demi

Shikoni mirë kush qëndron rreth jush. Më mirë mos u besoni verbërisht njohjeve të reja. Nëse besoni te një njeri që e konsideroni special, kuptojeni që kjo nuk është reciproke.

Binjakët

Sot mund të merrni mesazhe ose telefonata vërtet interesante. Keni nevojë për ndonjë ndryshim në jetën tuaj. Nëse jeni të bindur që partneri juaj ju tradhton, duhet ta provoni.

Gaforrja

Po hapet një fazë e re për ju. Ritmi i ndryshimeve do t’ju japë disa suksese vendimtare. Nëse keni ide ambicioze, ka ardhur momenti për t’i vënë në praktikë.

Luani

Sot për çiftet e reja nuk është një ditë e mirë: shumë probleme do t’ju mbajnë larg personit me të cilin jeni dashuruar në mënyrë sekrete. Shkaktoni shumë zili dhe xhelozi te të tjerët.

Virgjëresha

Një ditë shumë e pasur me stimuj, por duhet të përkushtoheni deri në fund nëse doni të realizoni dëshirat tuaja. Ata që janë beqarë do të jenë më të favorizuarit. Takimet e reja nuk do të mungojnë.

Peshorja

Ditë e çuditshme. Të lindurit e kësaj shenje mund të zbulojnë një sekret. Mos i lini pas dore ëndrrat dhe jeni në kërkim të fatit. Mund të jetë ditë shumë e mirë në këtë drejtim.

Akrepi

Një mik do t’ju zhgënjejë shumë: para së gjithash do të jetë mjaft hipokrit dhe këtë nuk do ta duroni dot. Përpiquni të takoni sa më shumë njerëz.

Shigjetari

Më mirë të mos bëni zgjedhje të rëndësishme për momentin. Duhet t’u kushtoni më shumë vëmendje punëve në shtëpi. Një moment vendimtar për dashurinë: është momenti i sqarimeve.

Bricjapi

Prisni telefonata dhe mesazhe. Do të ndihmoheni shumë nga të afërmit tuaj, por do të zhgënjeheni nga miqtë. Bëjini vetë gjërat ose drejtojini ju të tjerët. Humori i mirë.

Ujori

Mos kini frikë të përkushtoheni më shumë dhe konkretisht në një projekt që e keni për zemër. Sot është një ditë pozitive për të realizuar atë që keni si objektiv.

Peshqit

Hiqni dorë nga gjërat e vjetra dhe të pavlefshme, por para së gjithash nga paragjykimet që po ju pengojnë. Shikoni të ardhmen me ide të reja. Një histori e vështirë po ju shqetëson.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads