ShowBiz

Hiti i Taynas dhe Ledrit arrin milionshin në pak orë

Hiti i Taynas dhe Ledrit arrin milionshin në pak orë

‘AJE’ është pritur po aq mirë sa është parashikuar.

Bashkëpunimi më interesant kohët e fundit e që është pritur më së shumti është padyshim kënga nga reperët më të dashur të estradës, Ledri Vula dhe Tayna.

Dhe pritshmëritë e fansave janë plotësuar, pasi këngë është një hit i vërtetë, shkruan Gazeta Express.

Këtë e dëshmon edhe suksesi në Youtube.

Dyshja kanë publikuar mbrëmë me videoklip këngën me titull ‘AJE’, ndërsa në më pak se 24 orë pas publikimit, ka arritur që të dëgjohet aq shumë sa i ka kaluar një milion shikime.

Pas suksesit në këngën me Ledrin, Tayna vjen nesër në emisionin e mëngjesit, ‘Express Morning me Kaltrinën‘, nga ora 7:00 në televizionin T7.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads