ShowBiz

Harrojeni Kiden e ëmbël e të butë, vjen si një kobër seksi!

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur me nofkën artistike si Kida ndryshe nga zakonisht është shfaqur në rrjetet sociale, shkruan “Zëri.Info”.

Kida jo më e ëmbël dhe e butë si jemi mësuar, ajo vjen si një gjarpër në këto pamje të fundit!

Kjo veshje që ka zgjedhur i vë në pah shumë linjat seksi të këngëtares e po ashtu tregon se shumë shpejt pritet ndonjë projekt i ri për sezonin e verës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads