Ballina, Kosovë, Lajme

Haradinaj: Besoj se këtë vit e marrim lajmin e merituar për vizat

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke folur para të rinjve për Ditën e Evropës tha se në raportin e fundit për vendin u mor konfirmimi se Kosova është pjesë e vendeve të Ballkanit. Ai tha se edhe rinia e Kosovës nuk janë të pabarabartë.

Kryeministri foli edhe për vizat. Tha se beson që këtë vit do ta marrin lajmin e merituar dhe të drejt për viza.”… sepse duhet me marrë”, u shpreh Haradinaj.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads