Home Magazina Gruaja me trupin më të përkryer në botë tregon se si ia...

Gruaja me trupin më të përkryer në botë tregon se si ia ka parë sherrin birrës

1014
0
SHARE

Kelly Brook ka treguar se si ia ka parë sherrin birrës, brumërave dhe çipsave.

Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” ka thënë se ka shtuar 12 kilogramë në peshë.

Megjithatë, bukuroshja e kolme britanike ka thënë se tani i ka hequr kilogramët e shtuar, duke kufizuar konsumimin e birrës dhe të brumërave e çipsave, dhe duke konsumuar ushqime më të shëndetshme.

“Isha e fundit që kuptova se kisha shtuar peshë”, ka thënë 39-vjeçarja, që është bërë e famshme sidomos falë gjoksit të saj joshës.

Kelly ka treguar se s’kishte vërejtur fillimisht shtimin e peshës, sepse ndihej mirë.

Por, shtimi i kilogramëve kishte bërë që ajo të mos arrinte t’i vishte rrobat e saj të zakonshme. “Gjinjtë mu bënë shumë të mëdhenj, kisha dhimbje shpine”, ka kujtuar seksbomba britanike

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of