Botë, Lajme

Greqi, rrihet për vdekje i riu shqiptar, policia po heton shkaqet

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën pas një përleshje në Peristeri të Athinës. Ngjarja ka ndodhur në oret e para te së merkures, raporton Ora News.

Viktima, i moshës 26 vjeç, ishte goditur me sende te forta dhe nuk u rezistoi dot plageve duke ndërruar jetë në spital.

Policia po heton mbi shkaqet e ngjarjes dhe gjetjen e autorëve.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads