Ballina Sport Futboll Granit Xhaka i thotë Xherdan Shaqiri ta bëjnë këtë në ndeshje me...

Granit Xhaka i thotë Xherdan Shaqiri ta bëjnë këtë në ndeshje me Kosta Rikën (FOTO)

376
0
SHPËRNDAJE

Granit Xhaka ka bërë një postim shumë interesant në faqen zyrtare të tij në Instagram.

Xhaka ka postuar sot një foto në Instagram ku i kërkon Shaqirit përsëritjen e asaj çfarë bënë kundër Serbisë, javën e kaluar.

Xhaka ka shkruar “Let’s do it again bro – e bëjmë përsëri përsëri vëlla”, duke postuar një foto bashkë me Shaqirin.

Shaqiri dhe Xhaka ishin protagonist të Zvicrës në fitoren prej 2-1 javën e kaluar, ku shënuan të dy golat. /Insporti

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments