Ballina, Futboll, Sport

Goli i Xhakës, në mesin e pesë golave të vitit të Arsenalit

Goli i Granit Xhakës i shënuar së fundmi kundër Crystal Palace, është shpallur si njëri prej golave më të mirë të vitit 2018

Kështu ka njoftuar klubi nëpërmes rrjetëve të tij sociale.

Mbrëmë ata kanë publikuar pesë golat që janë votuar si më të mirë dhe në mesin e tyre është edhe goli i kosovarit.

Xhaka shënoi një gol të bukur më 28 tetor kundër Crystal Palace, një ndeshje që Arsenali e barazoi në fund.

GOALS OF THE YEAR | 2018 REVIEW

Sit back and enjoy our top 5️⃣ goals of the yearThose Aaron Ramsey and @pierAubameyang Pierre-Emerick team goals though 🔥🔥🔥

Опубліковано Arsenal Четвер, 20 грудня 2018 р.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads